Plastové

Nádrže a jímky

Vyrábíme plastové nádrže na vodu, odpadní jímky, septiky a speciální nádrže pro skladování ostatních kapalin.

Výroba  plastových nádrží, jímek a septiků

Vyrábíme odpadní jímky a plastové nádrže pro rodinné domy i průmyslové využití. Plastové nádrže jsou vhodné pro skladování pitné vody, k zadržování dešťové vody i k jímání odpadních vod a kapalin s různým chemickým složením. Naše nádrže jsou určeny pro podzemní instalaci, na přání vám vyrobíme i nadzemní nádrže.

Vyberete si z několika
provedení

Široké využití pro
většinu kapalin

Garantujeme
nepropustné spoje

Plastové nádrže na vodu

Plastové nádrže jsou vhodné jako záložní rezervoár pitné vodypro zadržování dešťové vody, kdy srážkovou vodu skvěle využijete pro zavlažování zahrady. Nádrže na vodu lze využít i pro pozvolné vsakování dešťové vody do půdy, čímž srážkovou vodu zbytečně neodvádíte do kanalizace.

Odpadní jímky a septiky

Nabízíme vám odpadní jímky a septiky pro průmyslové využití i pro bytové a rodinné domy. Naše jímky jsou vhodné pro odpadní vody, fekálie, tuky z potravinářského průmyslu i pro další látky. Na míru přizpůsobíme tvar i provedení nádrží. Zároveň vám zhotovíme podzemní izolace staveb a nádrží pro případ havarijního úniku kapalin. Zavolejte nám a získejte více informací.

Vodoměrné šachty

Součástí naší produkce je výroba vodoměrných šachet pro vodohospodářský průmysl i pro rezidenční nemovitosti. Na míru vám vyrobíme vodoměrné šachty i ostatní výrobky podle vašich
rozměrů a specifikací.

Zakázková výroba na míru

Na míru vám vyrobíme plastové nádrže libovolných rozměrů a provedení. Nabízíme válcové a hranaté nádrže libovolných rozměrů. K výrobě využíváme kvalitní a vysoce odolný materiál, který svařujeme horkovzdušně. Předností horkovzdušného svařování je velká pevnost a těsnost svarů.

Jak probíhá spolupráce s námi?

Zavolejte
nám

Kontaktujte nás telefonicky a domluvíme si termín společné schůzky.

1.

Sestavíme poptávku

Na schůzce vyslechneme vaše přání a specifikujeme poptávku.

2.

Cenovou nabídku

Na základě poptávky vám vypracujeme cenovou nabídku.

3.

Zrealizujeme zakázku

Po schválení cenové nabídky přistoupíme k realizaci zakázky.

4.

Zavolejte nám  a získejte více informací

Získejte kvalitní plastové nádrže na pitnou vodu, jímky na srážkovou vodu a septiky na odpadní vody. Objednejte si nádrže od českého dodavatele. Zavolejte nám a informujte se o cenové nabídce nebo navštivte naši výrobu BIPLAST s.r.o.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.